Alapanyag raktáros (Balassagyarmat)

Piacvezető kábelgyártó partnerünkhöz azonnali kezdéssel ALAPANYAG RAKTÁROS munkatársakat keresünk állandó 1 műszakos beosztással balassagyarmati munkavégzésre!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Raktári anyagmozgások könyvelése SAP rendszerben
  • Beérkező anyagok átvétele, címkézése, a megfelelő raktárba tárolás felügyelete
  • Árukiadás és visszavét bonyolítása a termelő üzemegységekkel
  • Társgyárba irányuló alap- é félkész anyagok kiszállításának előkészítése és dokumentálása
  • Készlet felügyelete, leltározásban való aktív részvétel
  • Raktáron belüli anyagmozgatás
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása

 Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Középiskolai végzettség
  • Raktározásban és hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Microsoft Office és vállalatirányítási rendszer alapfokú ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Előny: alapfokú angol nyelvtudás és targoncavezetői jogosítvány, SAP ismerete

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és jól tervezhető beosztással
  • Fizetés: alapbér megegyezés szerint + bónuszok + cafeteria
  • Negyedéves jelenléti bónusz
  • Gyári hatékonysági bónuszok
  • Cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat a környező településekről: Herencsény, Cserhátsurány, Cserháthaláp, Magyarnándor, Mohora, Szügy, Szécsény, Hugyag, Őrhalom, Csitár, Patvarc, Hont, Drégelypalánk, Ipolyvece, Dejtár, Ipolyszög.
  • Üzemanyag térítés 15Ft/km
  • Munkaruházat

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Balassagyarmat
  • Műszakrend: 1 műszakos munkarendben hétfőtől péntekig.
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát bérigénye megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva!

 További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 584 3612

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-08-01