Befektetési szolgáltatáskezelő

Piacvezető bankhoz keresünk befektetési szolgáltatáskezelő pozícióba munkatársakat

Feladatok:

  • Értékpapír ügyletek teljes körű elszámolása a hazai és nemzetközi piacokon

  • Központi kezelésű Ügyfelek megbízásainak végrehajtása, elszámolása, számlavezetése

  • Ügyfelekkel, elszámolási partnerekkel való kapcsolattartás

  • Rekonsziliálási feladatok végrehajtása

  • Riportok, jelentések készítése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 éves gyakorlat

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete

  • Terület specifikus számítógépes alkalmazások emelt szintű ismerete

  • Irodai számítógépes alkalmazások emelt szintű ismerete

  • Felelősségtudat, megbízhatóság

  • Együttműködési és kommunikációs készség

  • Kezdeményezőkészség

  • Rugalmasság

  • Önálló munkavégzés

  • Precizitás

Juttatások:

  • Bruttó 300.000 - 340.000 Ft/hó

  • Cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a befektetesi-szoltataskezelo_532@starjobs.hu e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Kereskedelem/Értékesítés

Jelentkezési határidő:

2020-10-02