Bekeverő - festék gyártás (Budapest)

Festékiparban tevékenykedő elismert partnerünk részére keresünk festék alapanyagok gépi összekeverésére BEKEVERŐ kollégákat azonnali kezdéssel Budapestre!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • A festék alapanyagok összekeverése
  • Keverőgépek kezelése, tisztítása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség és fizikum
  • 2 műszak vállalása

Mit kínálunk?

  • 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és emelt műszakpótlékokkal egy stabil és biztos munkahelyen
  • Alapbér + emelt műszak pótlékok + túlóra pótlék
  • Bónusz egyéni és céges teljesítmény alapján
  • Vállalati élet- és balesetbiztosítás
  • Munkába járás támogatás
  • Cafeteria juttatás SZÉP kártyára
  • Iskolakezdési támogatás
  • Jubileumi juttatás az eltöltött évek után

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Munkarend: 8 óra 2 műszakos munkarendben hétfőtől péntekig. A nyári hónapokban az időszakosan megnövekedett termelés miatt két hét 12 órás munkavégzést követ egy hét 8 órás munkavégzés
  • Munkavégzés helye: Budapest (XXIII. kerület)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 584 3612 - munkanapokon 9:00-16:00 óra között

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-08-01