Belső leltározó - VIII. kerület

Pozíció leírása

Budapesti munkalehetőség!

Választható kezdéssel, egy műszakos munkarenddel, akár 180.000 Ft - 220.000 Ft/hó bérezéssel és bejárás támogatással!

Monoton és kötött gyári munka helyett változatos ADMINISZTRATÍV és RAKTÁRI pozíció!

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Írás, olvasás és a számok ne okozzanak gondot
  • Fontos a jó látás és hallás
  • Kitűnő fizikai állapot szükséges

Feladatok

  • A központban történő folyamatos leltárak elvégzése, felelősséggel, pontosan
  • A fenti leltárak dokumentálása, annak végeredményének jelentése a feletteseinek, majd a készlet helyreállításához szükséges korrekciók elvégzése
  • Leltározandó termékcsoportok leltár előtti cikkszám sorrendiségének biztosítása
  • Szükség esetén raktározási, áruösszekészítő feladatokat kell ellátni

Mit ajánlunk?

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • 1 vagy váltott műszakos munkarend
  • Alapbéren felüli bónuszrendszer EGYÉNI TELJESÍTMÉNY alapján!
  • Utazás támogatása Budapesten kívülről
  • Fejlődési lehetőség
  • Túlóra lehetőség

Extra

Munkavégzés helye: VIII. kerület

Egyéb információ

Raktározásban/ Leltározásban/ Komissiózásban szerzett tapasztalat

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-09-20