Beszállítói minőségügyi mérnök (SQA) - Mór

Pozíció leírása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min.2-3 éves, autóiparban szerzett szakirányú gyakorlat
  • Termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Határozott fellépés

 Előny:

  • SAP ismeret

 Feladatok:

  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete
  • Beszállítói változások nyomon követése
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése
  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából

 A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

 A munkavégzés helye:

Mór

 A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

 A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német/aangol nyelvű önéletrajzát a 02438@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

 A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kategória:

Egyéb

Jelentkezési határidő:

2020-03-05