Beszerzési csoportvezető (Supervisor Expeditor) - Kecskemét

Pozíció leírása

Feladatok:

      • A megrendelések teljesítéséhez szükséges anyagok, alkatrészek diszponálása
      • Kritikus beszállítók nyomon követése
      • A termeléshez szükséges anyagok, alkatrészek és részegységek keretszerződések alapján történő beszerzése
      • Beszerzési igények, áttárolási megrendelések létrehozása, kezelése
      • Diszpozíciós listák feldolgozása
      • Hiányalkatrészek nyomon követése, változások feldolgozása
      • Anyagtörzsek karbantartása az SAP-ban
      • Biztonsági készletek ismétlődő felülvizsgálata, raktárkészletek folyamatos értékelése
      • Szállítási határidők követése
      • Reklamációk kezelése, engpass-menedzsment
      • Kapcsolattartás a stratégiai beszerzéssel és a külső beszállítókkal
      • EKÁER ügyintézés
      • Riportok készítése
      • Statisztikák készítése
      • Diszponensek munkájának napi felügyelete (4 fős beszerzői csapat), eszkaláció esetén probléma megoldás

       Elvárás:

        • Legalább 3-4 év autóipari direkt beszerzői tapasztalat, ebből minimum egy év tapasztalat csoportvezetőként
        • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
        • Kiváló kommunikációs készség
        • Minimum középfokú végzettség
        • SAP ismeret
        • Jó stressztűrő-képesség

         A munkáltató ajánlata:

        • Versenyképes bérezés
        • Vonzó juttatási csomag
        • Stabil munkahely
        • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
        • Multinacionális környezet

        A munkavégzés helye:

        Kecskemét

         A munkáltató profilja:

        A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

        A jelentkezés módja:

        Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét a 02760@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

         A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20/331-19-45-ös mobilszámon.

         (Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

        (Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

        (Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

        Kategória:

        Egyéb

        Jelentkezési határidő:

        2020-03-05