Betanított csomagoló

Pozíció leírása

Győrbe Csomagoló munkatársakat keresünk.

Hazai piacvezető élelmiszeripari partnerünk részére keresünk kollégákat snack termékek csomagolására.

Feladatok:
  • A legyártott késztermékek kartondobozba történő pakolása
  • Kartondobozok raklapra rakodása
  • Raklapcímkék ellenőrzése
  • Legyártott termékek minőségének ellenőrzése
  • Munkakörnyezet tisztántartása
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása (három, illetve két műszak)
  • Termelő területen szerzett szakmai tapasztalat (előny)
  • Monotonitástűrés
  • Megbízhatóság
  • Önállóság
  • Pontos és precíz munkavégzés
Előnyök:

Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
  • .Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria: nettó 16.000 Ft - 3 hónap ledolgozását követően (a próbaidőre járó cafeteria visszamenőleg ki van fizetve)
  • Rendezett, modern munkakörnyezet
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Időközönkénti ajándékcsomag a cég termékeiből
  • Családi sportnapok
  • Azonnali munkakezdés
Munkáltató profilja:
Hazánk vezető vezető sós snack termék gyártója
Egyéb:

A munkavégzés helye: Győr

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-09-23