Betanított gépkezelő munkalehetőség Dabas járás

Épületgépészeti termékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk

Betanított gépkezelő pozícióra munkatársakat.

A bejárást ingyenes céges buszjáratokkal biztosítjuk!

Munkavégzés helye:

  • Dabasi járás

Feladatkör:

  • Fém/műanyag termékek összeszerelése, kötegelés, csomagolás
  • Hibás termékek elkülönítése, fém termékek javítása
  • Gyártó gépek kiszolgálása és kezelése

Munkaidő:

  • Választható 2 vagy 3 műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 8 órában.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai állóképesség (a termékek esetenként 20-25 kilogrammot is nyomhatnak)
  • Műszaki érzék
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Gépkezelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rajzolvasás, mérőműszerek használata

Amit kínálunk:

  • Az iparágban versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járási támogatás (ingyenes céges buszok vagy utazási költségtérítés)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezni:
Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-23