Betanított hegesztő (Törökszentmiklós)

Stabil hátterű mezőgazdasági partnerünk számára keresünk akár hobbi szinten hegeszteni tudó, akár HEGESZTŐ szakmával rendelkező munkatársakat azonnali kezdéssel Törökszentmiklósra!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Vékony lemezek hegesztése (megtanítjuk), alkatrészek megmunkálása, azok minőségi ellenőrzése.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Szakmunkás bizonyítvány – előny a hegesztő végzettség
  • Alaprajz olvasási készség (átmérő, hossz)
  • Digitális vagy manuális tolómérő, mérőszalag magabiztos használata
  • Rövid szakaszos varratok készítése CO2 vagy ívhegesztővel

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékkal
  • Elérhető bruttó havi juttatás 315.000 Ft
  • Célprémium és csapat bónuszok
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények és jól felszerelt szociális helységek, saját öltözőszekrény
  • Munkaruházat

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Törökszentmiklós
  • Műszakrend: 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig (06:00-14:00, 14:00-22:00 óráig)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 505 0216 – munkanapokon 9:00-16:00 óra között

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-07