Betanított munka-Pilisvörösvár

Édesipari termékeket gyártó pilisvörösvári partnercégünk a Szamos részére keresünk munkavállalókat betanított munkás munkakörbe.

Amivel értékeljük munkádat:

  • elérhető nettó 130000-150000 Ft
  • Cafetéria  Szép kártya formájában
  • netto 20000 Ft teljesítmény juttatás is elérhető
  • Utiköltség támogatás

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • Kézi anyagmozgatás, rakodás,
  • Kapott egyszerübb feladatok, utasítások végrehajtása
  • Gyártás közben megállapított eltérések megszüntetése
  • Munkaterületek, gépek, berendezések kiszolgálása, tisztán tartása

Ezeknek már birtokában vagy:

  • Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Gyors, pontos munkavégzés

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-11-14