Betanított operátor

Pozíció leírása

Műanyag fröccsöntéssel foglalkozó partnercégünkhöz

Betanított gépkezelő munkatársakat

keresünk azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye:

  • Isaszeg

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek felügyelete
  • Csomagolás, dobozolás
  • Késztermékek minőségellenőrzése
  • Nyilvántartás vezetése

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkavégzés, hétfőtől péntekig napi 8 órában. (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrés
  • Előnyt jelent: Hasonló területen szerezett tapasztalat, közeli lakhely

Amit ajánlunk:

  • Bérezés: nettó 190.000-210.000 Ft/hó
  • További juttatások: Minőségi és jelenléti bónusz
  • Utazási támogatás: ingyenes céges buszjárat Gödöllőről és munkába járási támogatás
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával a megadott e-mail címen keresztül.

Tapasztalattól függően fröccsöntő szerszámkarbantartó, gépbeállító és minőségellenőri munkalehetőségeket is tudunk nyújtani.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-07-06