Betanított operátor - Tatabánya

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. ÚJ év, ÚJ lehetőségek! A Tatabánya-környei Ipari Parkban található kis létszámú multinacionális partnercégünk részére keresünk az alábbi pozícióba új kollégákat: Betanított Operátor Az új belépőknek az első havi fizetéssel bruttó 75.200 Ft BÓNUSZ-t adunk!

Elvárások

  •         Precíz, pontos és önálló munkavégzés
  •         Jó fizikai állóképesség
  •         Megbízhatóság, kitartás
  •         8 általános iskolai végzettség

Feladatok

  •         Automata- és félautomata gépsorok kezelése
  •         Gépek anyaggal való kiszolgálása
  •         Címke számítógéppel való elkészítése
  •        Késztermékek ellenőrzése, válogatása

Mit ajánlunk?

  •         Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  •     200.000 Ft/hó alapbér + pótlékok
  •     Belépési bónusz br. 75.200 Ft, az első havi fizetéssel
  •         Negyedévente 30.000 Ft SZÉP kártya utalás
  •         Jelenléti bónusz, szezonális bónusz, termelési bónusz
  •       Családias légkör, kis létszámú csapat
  •         Utazás költségtérítés

Extra

-        Műszakrend: 3 műszak, 5+2-es munkarend, 8 óra

-        Munkavégzés helye: Környe Ipari Park

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-09-20