Betanított operátor - Tatabánya

Pozíció leírása

Elvárások

  •         [endif]Precíz, pontos és önálló munkavégzés
  •         [endif]Jó fizikai állóképesség
  •         [endif]Megbízhatóság, kitartás
  •         [endif]8 általános iskolai végzettség

Feladatok

  •         [endif]Automata- és félautomata gépsorok kezelése
  •         [endif]Gépek anyaggal való kiszolgálása
  •         [endif]Címke számítógéppel való elkészítése
  •        [endif]Késztermékek ellenőrzése, válogatása

Mit ajánlunk?

  •          [endif]Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  •      200.000 Ft/hó alapbér + pótlékok
  •          Negyedévente 30.000 Ft SZÉP kártya utalás
  •         [endif]Jelenléti bónusz, szezonális bónusz, termelési bónusz
  •    [endif]   [endif]Családias légkör, kis létszámú csapat
  •         [endif]Utazás költségtérítés

Extra

[if !supportLists]-        [endif]Műszakrend: 3 műszak, 5+2-es munkarend, 8 óra

[if !supportLists]-        [endif]Munkavégzés helye: Környe Ipari Park

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-02-17