Betanított operátor - Vecsés

MEGEMELT BÓNUSZOKKAL, nettó 180.000 Ft és 260.000 Ft közötti bérezéssel és könnyen elsajátítható munkával várunk Vecsésen!

Kényelmes bejárásodról INGYENES céges buszjáratokkal gondoskodunk, Budapestről is!

Elvárások

  • 8 altalános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Kiváló színlátás - feltétel

Feladatok

  • Ventillátorok összeszerelése
  • Tekercsek készítése és ellenőrzése
  • Gépsorok felügyelete és a gépek működtetése
  • Kész termékek vizuális ellenőrzése
  • Munkavégzés során használt gépek kezelése, felügyelete

Mit ajánlunk?

  • AZONNALI kezdési lehetőség
  • Könnyen betanulható munkafolyamat
  • Próbaidő alatt mentori segítség a betanuláshoz
  • Stabil, hosszú távú munkavégzés
  • KIEMELKEDŐ FIZETÉS
  • MEGEMELT BÓNUSZOK
  • Műszakpótlékok (30% - délutáni és 50% - éjszakai)
  • Túlórapótlék (50% - hétközi és 100% - 150% hétvégi) + MEGEMELT fix összegű bónusz minden túlórával töltött napra!
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fiatalos, összetartó csapat, ahol minden korosztály képviselteti magát
  • Egyéni képességhez igazodó betanítás, mentori program

Extra

  • Munkavégzés helye: Vecsés
  • Műszakrend: Több műszak

Az alábbi településekről biztosítunk INGYENES céges buszokat:

Budapest, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Monorierdő, Üllő, Gomba, Monor, Pilis, Csévharaszt, Vasad, Tápiószecső, Sülysáp, Mende, Gyömrő, Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószentmárton, Ecser, Gyál.

Egyéb információ

  • Gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat
  • Forrasztói tapasztalat – NEM elvárás!

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-10