Betanított operátori (élelmiszeripar) munkalehetőség

Pozíció leírása

Élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk

Betanított operátor

munkatársakat, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Feladatkör:

  • Élelmiszeripari és csomagoló gépek használata, üzemeltetése (könnyen megtanulható)
  • Gyártási dokumentáció töltése
  • Darabszám követés és selejt kezelés

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 8 órában. (06:00-14:00; 14:00–22:00)

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Monotonítástűrés
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bérezés: nettó 1000 Ft/óra (havonta nettó 165.000-175.000 Ft)
  • Bejárási támogatás (autó esetében 9 ft/km)
  • Egyszerűsített foglalkoztatási forma, hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-20