Betanított összeszerelő - INGYENES SZÁLLÁSSAL

Autóülések gyártásával foglalkozó partnercégünk részére ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOROKAT keresünk Győrbe!

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés
  • Terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Feladatok

  • Autóülések összeszerelésében való részvétel
  • Közepesen nehéz fizikai munka/20-25 kg emelése/
  • Gyártás során használatos gépek kezelése, működésük során azok felügyelete
  • Kész termékek minőségellenőrzése
  • Gyártási terület rendjének fenntartása

Mit ajánlunk?

  • Kezdő Br. 1.363 Ft/ óra, betanulás után Br. 1.493 Ft/ óra, legmagasabb elérhető: Br. 2053 Ft/óra
  • Mozgóbér, Br. 25.000-30.000 Ft
  • Br. 90.000 Ft - Aláírási bónusz
  • Br. 100.000 Ft - Jelenléti bónusz
  • Br. 640.000 Ft - Megtartási bónusz
  • Szépkártya 5000 Ft, próbaidő után 22.000-25.000 Ft
  • Ingyenes szállás (2-3 ágyas szobákban) vagy albérlet támogatás (feltétel:lakhely legalább 80km)
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Hazautazási támogatás (hetente)

Extra

  • 3 műszakos munkarend
  • Közepesen nehéz fizikai munka
  • Széles körű juttatások
  • Munkavállaló-barát vezetőség, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információ

  • Gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-09-20