Betanított pozíció

Több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő, épületvillamossági szereléstechnikával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat

Betanított munkatársi

pozícióba.

Feladatok:

  • fém- vagy műanyagipari termékek összeszerelése, kötegelése, csomagolása
  • hibás termékek elkülönítése, szükség esetén minőségi korrekciója
  • területtől függően nehéz termékek, termékalkatrészek emelése
  • baleset-, munka- és környezetvédelmi követelmények betartása a munkavégzés során

Elvárások:

  • minimum 8 általános és/vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • két vagy három műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • rajzolvasás, mérőműszerek használata

Amit kínálunk:

  • biztos jövedelem csomag
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil nemzetközi háttér

A munkavégzés helyszíne:

  • Bugyi

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-10-04