Munkalehetőséget hirdetünk százhalombattai logisztikai iparban tevékenykedő partnercégünknél! Jelenleg címkéző munkakörre lehet jelentkezni.

Tudnivalók az állással kapcsolatban:

  • 3 műszakos munkarend Hétfőtől-Péntekig (06:00-14:30,14:00-22:30,22:00-06:30)

  • munkaszerződés jellege: egyszerűsített foglalkoztatás

  • fix órabér (nettó 925 Ft), túlóra pótlék (50%), éjszakai pótlék (30%) hétvégi munkavégzéskor (100%)

  • munkába járás szervezése cégünk által zajlik, így van lehetőség arra, hogy ne folyamatos munkarendben járjon a leendő munkavállaló

  • ingyenes céges buszjárattal történik a bejárás, amelynek útvonala: Pusztaszabolcs-Iváncsa-Beloiannisz-Besnyő-Ráckeresztúr-Ercsi-Százhalombatta, Tass-Szalkszentmárton-Dunavecse-Dunújváros-Kulcs-Adony-Pusztaszabolcs-Iváncsa-Ráckeresztúr-Ercsi-Százhalombatta

  • (egyéb közelben lévő településekről bejárás kapcsán keresse kollégánkat!)

  • szezonális jellegű a munkavégzés, szeptembertől-decemberig folyamatosan, megállás nélkül zajlik a termelés, így ekkor akár minden nap lehet menni dolgozni, januártól-augusztusig a termelés függvényében kevesebb napot tudnak biztosítani a munkavégzésre

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • képzettségre vonatkozó egyetlen elvárásunk a 8 általános iskola megléte

  • könnyű fizikai munkakörben való dolgozni akarás

  • megbízható személyiség, hiszen nekünk is fontos, hogy ne mond le a műszakot az utolsó percben

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Hogyan tudok jelentkezni?

Jelentkezni telefonon vagy e-mailben lehet. Amennyiben az e-mailes (e-mail címünk: 04496@dologido.hrszoftver.hu) jelentkezésre kerül sor, kérjük feltüntetni a tárgymezőben, hogy Százhalombattai munka. Telefonszám és lakhely nélküli jelentkezést nem áll módunkban elfogadni! Telefonos elérhetőségünk:  06-20-377-5833. (Kollégánk Hétfőtől-Péntekig 08:30-tól 16:00-ig elérhető)

Címkéző

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-22