CNC gépkezelő - 1 műszak

Pozíció leírása

Székesfehérvárra CNC gépkezelőket keresünk

Székesfehérvári partnerünk termelőüzemének dinamikus csapatába keresünk CNC gépkezelő munkatársat

Feladatok:
  • CNC maró és esztergagép vagy gravírozó önálló kezelése egyedi gyártásban
  • Műszaki rajz értelmezése
  • Mérések elvégzése
  • Megmunkálási folyamat önálló levezetése
  • Programok esetleges módosításai

Elvárások:
  • CNC marós, CNC esztergályos vagy gépi forgácsoló végzettség
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Számítógépes ismeret
  • Kézi mérőeszközök gyakorlatias használata
Előnyök:
  • Programozási alapismeretek ( Fanuc, Siemens)
  • Egyedi gyártásban (forgácsolás) eltöltött szakmai tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Egy műszakos munkarend
  • Juttatási csomag
  • Évente kétszer garantált béremelés
  • Modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
Egyéb:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-09-21