CNC Gépkezelő

CNC Gépkezelőket keresünk multinacionális partnerünkhöz egy teljesen új gépparkkal rendelkező új üzembe.

Mik lesznek a feladataid?

  • Gépek beállítása/kezelése kisebb és közepes szériagyártásban
  • Korrekciózások elvégzése CNC gépeken mérési protokollok alapján
  • CNC megmunkáló-programok, műszaki rajzok értelmezése, szerszámok cseréje
  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje
  • Alkatrészek mérése kézi mérőeszközökkel, ellenőrző sablonnal
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése
  • Megmunkálási lépések dokumentálása vállalatirányítási-rendszerben

Kit keresünk?

  • CNC gépkezelői/programozói végzettség
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat marón, köszörűn, esztergán vagy szikraforgácsolón
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Három műszakos műszakrend vállalása

Mit kínálunk neked?

  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelem-csomagot
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, gépbeállítás és programozás felé
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-23