Pátyra keresünk nemzetközi logisztikai céghez CSOMAGOLÓ KOLLÉGÁT!

FELADATOK:

- termékek csomagolási utasítás alapján történő minőségi és mennyiségi ellenőrzése kézi szkennerrel
- kartondobozba csomagolás (25kg+)
- mérlegelés (25kg+)
- adatrögzítés

SZÜKSÉGES:

- hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat
- kézi szkenner (PDA) használatának biztos ismerete
- FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ!
Ehhez itt talál segítséget:

IDŐBEOSZTÁS: 2 műszakos, 8 órás munkavégzés

BÉREZÉS:

• Próbaidő alatt (első 3 hónap) ~ nettó 186.000 HUF,
• Próbaidőt követően (3 hónap után) ~ nettó 199.000 HUF.
Az egészségügyi helyzet javulása esetén + 20.000 HUF cafeteria.

CÉGES BUSZ: Budapest, Tatabánya, Zsámbék, Csákvár, Vértesboglár, Felcsút, Bicske, Etyek, Mány irányából ingyenesen megoldott.

-     E-mailben a
toborzas@s-forras.hu címen, 'Páty-csomagoló' megjelöléssel

-          Telefonon a 0670/779-4447-es telefonszámon

Csomagoló

Kategória:

Egyéb fizikai munka

Jelentkezési határidő:

2020-07-23