Pátyra keresünk nemzetközi logisztikai céghez CSOMAGOLÓ KOLLÉGÁT!

FELADATOK:

- termékek csomagolási utasítás alapján történő minőségi és mennyiségi ellenőrzése kézi szkennerrel

- kartondobozba csomagolás (25kg+)

- mérlegelés (25kg+)

- adatrögzítés

SZÜKSÉGES:

- hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat

- kézi szkenner (PDA) használatának biztos ismerete

- FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ!

Ehhez itt talál segítséget:

IDŐBEOSZTÁS: 2 műszakos, 8 órás munkavégzés

BÉREZÉS:

Próbaidő alatt (első 3 hónap) ~ nettó 186.000 HUF,

Próbaidőt követően (3 hónap után) ~ nettó 199.000 HUF.

Az egészségügyi helyzet javulása esetén + 20.000 HUF cafeteria.

CÉGES BUSZ: Budapest, Tatabánya, Zsámbék, Csákvár, Vértesboglár, Felcsút, Bicske, Etyek, Mány irányából ingyenesen megoldott.

- E-mailben a

toborzas@s-forras.hu címen, 'Páty-csomagoló' megjelöléssel

- Telefonon a 0670/779-4447-es telefonszámon

Csomagoló

Kategória:

Egyéb fizikai munka

Helyszín:

Páty

Jelentkezési határidő:

2020-10-10