Csomagoló - Budaörs

Osztrák tulajdonú vállalat budaörsi telephelyére keresünk munkatársakat:

Feladatok:

  • bútorlapok zsugorfóliával raklapra történő rögzítése

  • csomagok átvétele, azok minőségi és mennyiségi ellenőrzése

  • termékek szállításhoz való előkészítése

Elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés

  • önálló munkavégzésre való készség

  • fizikai terhelhetőség

Juttatások:

  • bérezés: nettó 160 000Ft/hó

  • egyéb juttatások:

  • Cafeteria: nettó 20.000 Ft/hó

  • teljesítmény bónusz: nettó 20.000 Ft/hó

  • családias légkör

  • határozatlan munkaszerződés

  • dinamikusan fejlődő biztos hátteret adó vállalat

Munkaidő:

  • A héten: hétfő, kedd, szombat, vasárnap: 08:00-20:00

  • B héten: szerda, csütörtök, péntek 08:00-20:00

Munkavégzés helye: Budaörs

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzával  a csomagolo-budaors-_255@starjobs.hu e-mail címen.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Oktatás/Tudomány

Jelentkezési határidő:

2019-08-24