Csomagoló munkalehetőség Biatorbágyon

Légállapot-szabályozó és nem háztartási hűtőgépek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk Csomagoló pozícióban

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

Feladatok:

  • Fém alkatrészek csomagolása (20-30 kiló is lehet egy-egy alkatrész)
  • Raktáron belüli anyagmozgatás (kézi békával, gyalogkíséretű targoncával)

Munkaidő beosztás:

  • Egy műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 9 órában (07:15 – 16:15 óráig)
  • A 9 órából 1 óra szünet van, melyet három részre bontva lehet felhasználni
  • Időszakosan előfordulhat túlóra, melyet mindig előre egyeztetik

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyként kezeljük:

  • Targoncavezetői jogosítvány (OKJ 3312; 3313; 3324)
  • Csomagolói pozícióban szerzett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Tapasztalat függvényében nettó 158.000-212.000 Ft + túlórapótlék
  • Próbaidő elteltével: Egyéni megállapodás alapján növekszik a bér
  • 86%-os utazási támogatás amennyiben távolsági járattal érkezik
  • 15 Ft/km amennyiben autóval érkezik (több személy esetén 15 Ft/km fejenként)
  • Rendezett, tiszta munkakörnyezet (új öltöző, mellékhelység és konyha)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen önéletrajza csatolásával.

Kategória:

Logisztika/Beszerzés

Jelentkezési határidő:

2019-11-22