Csomagoló-raktáros

Csomagoló-operátor (targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkező) munkatársat keresünk hosszútávra, elektronikai profilú kecskeméti megbízónkhoz!

Transzformátorok gyártásával foglalkozó, stabil hátterű kecskeméti partnerünk fiatalos csapatába keresünk csomagoló – raktáros  munkatársat!

Feladatok:

  • Csomagolási feladatok ellátása - áru mozgatása nagyrészt gépi, kisebb részben kézi erővel
  • Termékek ki- és bepakolása
  • Leltározás - raktári rend és tisztaság fenntartása a raktár területén

Elvárások:

  • Érvényes gyalogkíséretű targonca vizsga megléte (alapfeltétel)
  • Jó fizikum, megfelelő erőnlét
  • 2 műszakos munkarend vállalása (alkalmanként (tervezhetően) szombati munkavégzés, melynek vállalása kötelező)!
  • Önálló feladat-végrehajtásra, pontosságra való képesség, csapatban való együttműködésre való hajlandóság, megbízhatóság
  • Kecskeméti lakhely: előny! (vidéki lakhely esetén útiköltség térítés)

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Kiszámítható, tervezhető munkarend
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Kulturált munkakörülmények, jó munkahelyi közösség
  • Korrekt bérezési, cafeteria rendszer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát az alább emailcímre: 05611@dologido.hrszoftver.hu

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-10-04