Csomagoló (Tatabánya)

Népszerű higiéniai és tisztítószer termékek gyártásával foglalkozó partnerünk számára CSOMAGOLÓ munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel tatabányai munkavégzésre!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Termékek csomagolása, dobozolása és címkézés.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Jó egészségügyi állapot

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal, túlóra lehetőséggel
  • Havi bruttó alapbér 240.000Ft
  • Cafeteria 25.000Ft/hó
  • Munkatárs ajánlási bónusz 60.000 Ft
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, saját öltözőszekrény
  • Iskolakezdési támogatás, karácsonyi bónusz
  • Kedvezményes termék vásárlási lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat a környező településekről
  • Munkaruházat

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Munkavégzés helye: Tatabánya
  • Műszakrend: 2 műszakos munkarendben (06:00-18:00 és 18:00-06:00 óráig). Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-07