Diszpozíciós és ügyfélszolgálati csoportvezető

Bács-Kiskun megyében található partnercégünkhöz keresünk magas szintű német nyelvtudással, és szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat diszpozíciós és ügyfélszolgálati csoportvezető pozícióba.

Feladataid közé fog tartozni:

  • A gyártáshoz szükséges anyagok (alapanyag és csomagolás) diszponálása
  • A diszpozíciós és ügyfélszolgálati csoport irányítása (4-5 fő)
  • Kritikus készletek napi szintű monitorozása
  • MRP futtatása, készletek tervezése
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevővel
  • A beszállítások nyomon követése, felügyelete
  • Számlázási folyamat felügyelete, árak és mennyiségek kontrollja
  • Raktári folyamatok rendszeroldali támogatása
  • Az ügyfélszolgálat napi munkájának irányítása
  • Leltárfolyamtok kidolgozása

Amivel mindenképpen rendelkezned kell:

  • Szakirányú végzettség (logisztikai menedzser)
  • Szakmai tapasztalat hasonló munkakörben JIT/ JIS gyártásban 2-3 év
  • Magas szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP ismeretek (MM,WM,)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek - MS Office

Amivel jutalmazzuk a tudásod:

  •        Versenyképes jövedelem és juttatások
  •        Tapasztalatot szerezhetsz innovatív, folyamatosan fejlődő vállalatunknál
  •        Része lehetsz évek óta együtt dolgozó, nagyszerű csapatnak
  •        Modern munkahelyen, igényes irodai környezetben dolgozhatsz
  •        Ingyenesen és korlátlanul járhatsz edzőterembe
  •        Változatos feladatokkal találkozhatsz

Munkavégzés helye:

  •       Bács-Kiskun megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-10-18