Elektronikai szakértő

Kedves Elektronikai Szakértő Amennyiben Számodra is alapérték a szakmai fejlődés és szeretnél egy kiemelkedő multinacionális cégnél dolgozni, az alábbi hirdetés Neked szól. Győr-Moson-Sopron megyei partnercégünk hazánkban 25 éves múltra tekint vissza. A vállalat fejlődése alakulása óta töretlen. Autóalkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozó partnerünk keresi csapatába új kollégáját, mint

Leendő feladataid:

        Elektronikai gyártók APQP folyamatainak értékelése és fejlesztési javaslatok kidolgozása

        Fejlesztési projekt megtervezése a követelményekből kiindulva a vállalati fejlesztési     modellek, módszertanok és folyamatok alapján

        Rendszeres folyamat optimalizálás és probléma megoldás

        Új beszállítók felmérése, beszállítói auditokon való részvétel, mint specialista

        Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál

        Megbízhatósági vizsgálatok tervezése a vevői követelmények tükrében

              Új iparági megoldások bevezethetőségének vizsgálata, rizikóelemzések

              Beszerzők támogatása a beszállítói ajánlatok analízisében

        Részvétel a beszállítók részére összeállítandó követelményfüzetek kidolgozásában

        Szériagyártás támogatása

Amilyen ismeretekkel és készségekkel biztosan rendelkezel:

  •    Villamosmérnök/Mechatronikai mérnök végzettség
  •    Elektronikai gyártásban OEM-nél, vagy TIER1-es beszállítónál szerzett minimum         10-15 éves szakmai tapasztalat
  •    Tárgyalóképes angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez
  •    Az elektronikai komponensek piacának beható ismeret
  •    Project management tapasztalat elektronikai gyártás területén
  •    Certified IPC Specialist or Trainer (minimum IPC-A-610) tanúsítvány
  •    Kamera fejlesztésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  •    AutoCAD, Altium szoftverismeret előnyt jelent
  •    Magas utazási hajlandóság

Amivel jutalmazzuk tudásodat:

  •          Szakmai fejlődés, betanulás tapasztalt kollégától
  •              Versenyképes juttatási csomag
  •          Hűségprémium, karácsonyi bónusz és albérlet támogatás
  •              Szakmai nyelv fejlesztési multinacionális munkakörnyezetben

Munkavégzés helye:

  •          Győr-Moson-Sopron megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-08-01