Elektronikai technikus (Budapest XII.)

Műszerek és optikai berendezések gyártásával foglalkozó globális partnerünk számára TECHNIKUS kollégákat keresünk budapesti munkavégzésre!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Neutron detektorok összeállításában való részvétel
  • Kábelcsatlakozók összeszerelése/forrasztása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Elektronikai technikusi végzettség (középfokú) és szerelési tapasztalat
  • Forrasztási gyakorlat
  • Gépészeti szerelésben szerzett gyakorlat előny
  • Tanulni akarás
  • Precíz/aprólékos/türelmet igénylő munkatűrés

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és kiegészítő juttatásokkal
  • Bérezés tapasztalattól függően
  • Cafeteria bruttó 37.500 Ft/hó
  • Kiegészítő juttatások
  • 1 műszakos délelőtti munkavégzés
  • Rugalmas munkakezdési idő
  • Munkába járási támogatás

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órában

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-07-06