Energy Engineer

Érdekel a zöld energia, a környezetkárosítás csökkentésének lehetősége?Nemzetközi partnerünk számára keresünk kollégát
határozatlan idejű munkaszerződéssel, Budapesti munkavégzéssel.

Partnerünk a megújuló energiaszektorban alternatív energiahordozó előállításával, a technológia fejlesztésével, és disztribúcióval foglalkozik. A nulla kibocsátású környezetvédelmi célok elérése érdekében helyettesítheti a fosszilis tüzelőanyagokat a közlekedési ágazatban, a kombinált hő- és villamosenergia-termelés, valamint az energiatárolás terén.

Feladatok:
  • Elsajátítja a technológiával kapcsolatos ismereteket tanulmányút során Finnországban és Görögországban
  • Felkutatja, beazonosítja és felveszi a kapcsolatot a potenciális partnerekkel, amelyek érdekeltek lehetnek a vállalat energiaszolgáltatásának igénybevételében
  • Tárgyalásokon részt vesz, bemutatja a rendszert az értékesítési folyamatot támogatja
  • Kivitelezési projekt managementben részt vesz
Olyan jelölt pályázatát várjuk, aki:
  • villamosmérnök, gépészmérnök, biomérnök Bsc. befejezett tanulmánnyal rendelkezik
  • minimum 5 év tapasztalattal rendelkezik
  • projekt szemlélettel bír
  • nyitott az utazásra, további új technológiai tudás megszerzésére
  • rugalmas, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • Ms Office szoftvereket ismeri, gyakorlottan használja
  • érdeklődik a megújuló energia hasznosítása iránt
Előny:
  • tanulmányaiból ismerete (diplomadolgozat, esszé témája) vagy munkájában tapasztalata van a megújuló energiaiparban szélerőmű, naperőmű, biomassza erőműtelep tervezése kivitelezése, működtetése területén.
  • 1-3 vagy több év gyakorlattal rendelkezik
Nyelvtudás
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás. Közép vagy felsőfok, írásban és szóban.
Amit ajánlunk:
  • Lehetőség a megújuló energiaágazat egy multinacionális vállalatánál dolgozni
  • Betanulási idő egy olyan új technológia megismerésébe, amely teret kap az energiahordozók piacán
  • Versenyképes bér
Jelentkezés:Bérigény megjelölésével, szakmai önéletrajzzal, ha van motivációs levéllel a  energy-engineer_1088@starjobs.hu e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Mérnök

Jelentkezési határidő:

2022-12-31