Épületvillamossági projektvezető

Kedves Villamosmérnök Jelöltem! Kiemelkedő színvonalú, magyar tulajdonú partnerünk társasházak, irodaházak és ipari csarnokok teljes körű villamos tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Ha szeretnél egy lendületes, fiatalos csapatban változatos projekteken dolgozni, jelentkezz partnercégünkhöz, mint

Épületvillamossági Projektvezető!

Leendő feladataid:

  • Elektromos munkák árazásában és előkészítésében való részvétel;
  • Projektek ütemezése, erőforrások és határidők tervezése a kezdetektől, egészen a műszaki átvételig;
  • Épületvillamossági tervek folyamatos figyelemmel kísérése a kivitelezés folyamán;
  • Projektek záró dokumentációjának összeállítása;
  • Kapcsolattartás a műszaki igazgatóval és az építésvezetőkkel.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség;
  • Releváns, elektromos kivitelezési munkákban szerzett szakmai tapasztalat;
  • Rugalmasság és határozott fellépés.

Előnyt jelent:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság;
  • Angol nyelvtudás.

Amivel jutalmazzuk tudásodat:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos és lendületes csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület.

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-01