Értékesítés vezető

Kedves Értékesítési Vezető Kolléga! Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, ugyanakkor stabil cégnél dolgozni? Erősséged a kollégák szakmai vezetése és az üzletfejlesztés?

Ha a válaszod igen ezekre a kérdésekre, akkor nincs más dolgod, mint elolvasni a rád vonatkozó feladatokat és referenciákat, Értékesítés Vezető pozícióba.

Partnercégünk 35 ország részére gyárt kötőelemeket 200 ügyfélnek. A kihívás garantált!

Az alábbi feladatkörben várunk Rád:

·       Az üzleti szerződések felülvizsgálata;

·       Kapcsolattartás a jelenlegi ügyfelekkel, valamint kapcsolatépítés új ügyfelekkel;

·       A számlázás és a szállítmányozás gördülékenységének elősegítése;

·       Nyolc ember munkájának koordinálása és fejlesztése;

·       A cég üzleti portfóliójának bővítése;

·       Felsővezetői riportok elkészítése.

Téged várunk, ha:

·       Főiskolai végzettséggel rendelkezel;

·       3-5 éves szakmai tapasztalat áll mögötted;

·       Pragmatikus vagy és jó problémamegoldó készség jellemez;

·       Jó kapcsolatteremtési és kommunikációs készséggel rendelkezel;

·       Gyakorlatias gondolkodású vagy és vezetői képességekkel rendelkezel.

Amit nyújtunk:

·       Versenyképes fizetés;

·       Kiemelt fejlődési, illetve előrelépési lehetőség;

·       Változatos feladatok;

·       Jó hangulatú, proaktív csapat.

Munkavégzés helye:

·       Pest megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-09-24