Fémipari előkészítő a XV. kerületben.

A XV. kerületbe keresünk rozsdamentes csövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz betanított fémipari előkészítő munkatársat, azonnali kezdéssel, hosszú távra.

Feladatok:

  • Alkatrészek előkészítése hegesztéshez, forrasztáshoz
  • Alapanyagok méretre vágása
  • Gyártási dokumentáció kitöltése

Munkaidő:

  • Hétfőtől-péntekig 7:30-16:00 között

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Pontos,precíz munkavégzés

Előny:

  • Fémipari területen szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • Kezdő fizetés: nettó 160.000 Ft/hó,
  • Második hónaptól: nettó 170.000 Ft/hó
  • Cafetéria: nettó 25.000 Ft/hó negyedik hónaptól kezdődően
  • Teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony

Vagy

  • Nettó 1000 Ft/óra
  • Egyszerűsített foglalkoztatási forma

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra önéletrajza csatolásával.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-22