Fröccsöntő gépbeállító Isaszeg

A Delego Kft. autóipari műanyag alkatrészek, burkolatok és csatlakozó házak gyártásával foglalkozó partnercége részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

NYUGODT légkör - HOSSZÚ távon - MAGAS BÉRREL! INGYENES céges BUSZJÁRATOK!

Elvárások

  • Minimum 3 éves fröccsöntő gépbeállítói szakmai tapasztalat és/vagy fröccsöntő végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Hosszú távú elhelyezkedés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Feladatok

  • Fröccsöntő gépek műszaki paramétereinek beállítása
  • Technológia betartása a gépeken
  • Fröccsöntő szerszámok felhelyezése/átszerelése
  • Esetleges hibák elhárítása
  • Műszakvezető utasításainak betartása
  • Munkaterület rendjének fenntartása

Mit ajánlunk?

  • AZONNAL kezdhet
  • NYUGODT légkör várja új munkahelyén
  • ÓRABÉRE kiemelkedő lesz
        br. 1800 Ft és 2300 Ft között fog alakulni
  • HOSSZÚ TÁVON számítunk Önre
  • BEJELENTETT munkát kínálunk a SZABAD HÉTVÉGÉK mellett
  • INGYENES, gyors és kényelmes céges buszjárat Gödöllőről, odáig pedig támogatjuk bejárását (tömegközlekedéssel/autóval egyaránt)
  • NINCS KÖTELEZŐ túlóra, de vállalható -> több fizetésért
  • CAFETERIÁT is biztosítunk
  • HŰSÉGBÓNUSZ
  • HÓNAP DOLGOZÓJA DÍJ

Extra

  • Munkavégzés helye: Isaszeg
  • Bejárás: céges busz/támogatás
  • Műszakrend: 3 műszak

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-10