Fuvarszervező üzletkötő munkatárs

Közepes méretű, a logisztikai szektorban szakmailag elismert megbízónkhoz keresünk

Fuvarszervező üzletkötő

 pozícióba munkatársat

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése

  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal

  • Árajánlatok és egyéb kalkulációk készítése, letárgyalása

  • Az esetlegesen előforduló reklamációk kezelése

  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása

Elvárások:

  • B2/C1-es szintű angol és/vagy olasz nyelvtudás szóban és írásban

  • Szállítmányozásban és telefonos értékesítésben szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Minimum középfokú végzettség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Pontos adminisztráció

  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó személyiség

  • Határozottság

  • Értékesítési és ügyfélorientált szemlélet

  • Kitűnő kommunikációs készség

Előny:

  • Egyéb nyelv ismerete

  • Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat

  • Piaci kapcsolatok

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér

  • Szakmai fejlődés, továbbképzés

  • Versenyképes bérezés és egyéb béren kívüli juttatások, ösztönzők

  • Emberközpontú, családbarát vállalati kultúra

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IX.ker

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: fuvarszervezo-uzletkoto-munkatars_523@starjobs.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Logisztika/Beszerzés

Jelentkezési határidő:

2020-08-24