Gépbeállító-karbantartó - 54122

Minimum középfokú technikusi végzettség Elektronikai, mechanikai és/vagy pneumatikai ismeretek Csapatmunkára való nyitottság Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés Terhelhetőség, rugalmasság Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Targoncavezetői jogosítvány Egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig Családias környezet, hosszú távú munkalehetőség Versenyképes jövedelem (alapbér, cafeteria, flotta kedvezmények, utazási költségtérítés)

Elvárások

Minimum középfokú technikusi végzettség Elektronikai, mechanikai és/vagy pneumatikai ismeretek Csapatmunkára való nyitottság Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés Terhelhetőség, rugalmasság

Feladatok

Ipari gyártógépek összeszerelése, javítása Karbantartási és üzemeltetési feladatok ellátása A palackozó gépsor gépeinek folyamatos kezelése, beállítása Felmerülő műszaki hibák elhárítása

Mit ajánlunk?

Egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig Családias környezet, hosszú távú munkalehetőség Versenyképes jövedelem (alapbér, cafeteria, flotta kedvezmények, utazási költségtérítés)

Extra

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Targoncavezetői jogosítvány

Egyéb információ

Ravazdi Megbízópartnerünk részére Gépbeállító-karbantartó munkatársat keresünk.

Kategória:

Adatrögzítés

Jelentkezési határidő:

2020-10-25