Gépbeállító/Karbantartó - Tatabánya

Nem okoz gondot Önnek a gépek kezelése, üzemeltetése? Esetleg rendelkezik gépész vagy bármilyen műszaki végzettséggel?

Akkor ezt az állást Önnek találták ki!

Elvárások

  •           Gépész vagy bármilyen műszaki végzettség
  •     Gépkezelői tapasztalat
  •     Több éves tapasztalat
  •           [endif]Megbízhatóság
  •           [endif]Önálló munkavégzés, és terhelhetőség
  •           [endif]Csapatmunkára való képesség
  •           [endif]3 műszak vállalása

Feladatok

  •           [endif]Gyártósorok üzemeltetése
  •           [endif]Vonali átváltások végrehajtása
  •           [endif]Gépek paraméterek szerinti beállítása
  •           [endif]Mérések, minőségi ellenőrzések elvégzése
  •           [endif]Karbantartások végrehajtása
  •           [endif]Folyamatokról riportálás és adminisztráció

Mit ajánlunk?

  •           [endif]Bér megegyezés szerint
  •           [endif]Rendezett, tiszta környezet és kis létszámú csapat
  •     Szezonális és év végi bónusz
  •     Jelenléti bónusz
  •           [endif]Negyedévente 30.000 Ft SZÉP kártya utalás
  •           [endif]Hosszútávú munkalehetőség
  •      Bejárás támogatása: tömegközlekedés 86%, saját autó: 15 Ft/km

Extra

  •           [endif]Három műszakos munkarend
  •           [endif]Munkavégzés helye: Környe ipari park

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-05-07