Gépbeállító műszerész (Sóskút)

Magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító partnercégünkhöz keresünk Automata szerelőüzemi GÉPBEÁLLÍTÓ MŰSZERÉSZ kollégákat azonnali kezdéssel Sóskútra!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Automata gyártósorok üzemvitelének biztosítása (átállás, javítás, megelőző karbantartási tevékenységek)
  • Egyszerűbb gépfejlesztések támogatása (pl. pneumatikus- mechanikus módosítások mérnökségi útmutatással)
  • Napi műszaki események pontos dokumentálása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Releváns középfokú műszaki végzettség
  • Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Vezérlések alapfokú ismeret
  • Analitikus gondolkodás a hatásos mechanikai beállításokhoz
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Mit kínálunk?

  • 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal egy stabil és biztos munkahelyen
  • Rugalmas időbeosztás
  • 100% bérlet támogatás és ingyenes céges buszjáratok
  • Cafeteria juttatás SZÉP kártyára
  • Rendszeres egészségügyi szűrések

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Munkavégzés helye: Sóskút
  • Műszakrend: 3 műszakos
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 360 7844 - munkanapokon 9:00-16:00 óra között

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-01