Gépjármű-biztosítási ügyintéző - 53799

biztosítási területen szerzett tapasztalat, jó problémamegoldó készség, megbízható, precíz munkavégzés, határozott, talpraesett személyiség jó szervező készség, rugalmasság, B kategóriás jogosítvány.kárügyintézés területén szerzett tapasztalat, angol nyelvtudás.versenyképes fizetés, szakmai és személyes fejlődés, dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel, stabil vállalati háttér, Home Office lehetőség.

Elvárások

biztosítási területen szerzett tapasztalat, jó problémamegoldó készség, megbízható, precíz munkavégzés, határozott, talpraesett személyiség jó szervező készség, rugalmasság, B kategóriás jogosítvány.

Feladatok

az ügyfelek kárigényeinek fogadása, feldolgozása, a gépjárműkárok rendezésének ügyintézői támogatása, a káreseményekhez kapcsolódó szolgáltatás feltételeinek ellenőrzése, az elbírálások pénzügyi műveleteinek feldolgozása, határidők figyelemmel követése és betartása, napi adminisztrációs feladatok ellátása, együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal.

Mit ajánlunk?

versenyképes fizetés, szakmai és személyes fejlődés, dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel, stabil vállalati háttér, Home Office lehetőség.

Extra

kárügyintézés területén szerzett tapasztalat, angol nyelvtudás.

Egyéb információ

A biztosítási szféra egyik meghatározó, magyar tulajdonú partnerünk budapesti professzionális csapatába Gépjármű biztosítási ügyintéző munkatársakat keresünk.

Kategória:

Adatrögzítés

Jelentkezési határidő:

2020-08-03