Gépkezelő munkalehetőség Biatorbágyon

Épületgépészeti termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk
Gépkezelő munkatársakat

Helyszín:

  • Biatorbágy

Feladatok:

  • Gépek alapanyaggal való ellátása
  • Méretek és mennyiségi adatok megadása a gépben
  • Minőség-ellenőrzés: vizuális és méretek ellenőrzése
  • Kisebb karbantartási munkálatok elvégzése (előzetesen megmutatják)

Munkaidőbeosztás:

  • 1 műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 8 órában. (6:00-14:30)
  • Alkalmanként hétköznapi és szombati túlóra, melyet minden esetben előre jeleznek (megrendelésektől függően)
  • Napi 30 perces pihenőidő

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bérezés: nettó 159.000 Ft/hó
  • További nettó 16.000 Ft cafetéria
  • Szombati túlóra esetén: túlórapótlék + bónusz: délelőtt esetében nettó 3325 Ft/nap; délután esetében 6650 Ft/nap
  • Utazási támogatás (autó esetében 15 Ft/km; tömegközlekedés esetén 86% bérlet támogatás)
  • Munkaruhát a cég biztosít
  • Tea/kávé/üdítő korlátlan mennyiségben (melegben fagylalt, dinnye)
  • Családias hangulat (összetartó csapat, nyitott vezetőség)
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-22