Gépkezelő operátor (Nagykőrös)

Japán első számú elektronikai termékeket gyártó vállalatához azonnali kezdéssel SMT GÉPKEZELŐ OPERÁTOR munkatársakat keresünk Nagykőrösre!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

SMT gépek kezelése, azok alapanyaggal való ellátásának biztosítása.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Középfokú végzettség
  • SMT területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Pontos és precíz munkavégzés, jó kézügyesség, kiváló látás

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Teljesítmény bónusz
  • Belépési bónusz
  • Utazási költségtérítés
  • Munkaruházat
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, jól felszerelt szociális helységek

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Munkavégzés helye: Nagykőrös
  • Műszakrend: 3 műszakos, 8 órás munkarend hétfőtől péntekig (06:00-14:00, 14:00-22:00 és 22:00-06:00 óráig)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 505 0216 - munkanapokon 9:00-16:00 óra között

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-01