Géplakatos / ipari gépész

Világszínvonalú temékek gyártásával foglalkozó partnercégünk keres géplakatos/ipari gépész munkatársakat Kaposváron

Feladatok:

  • A termelő berendezések általános javítása, karbantartása és folyamatos üzemének biztosítása;
  • Alkatrészek, gépek és berendezések cseréje, felújítása;
  • Önálló hibakeresés és hibaelhárítás;
  • A tervezett javításra kiadott munkák minőségi kivitelezése, a tervezett határidő betartása.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú szakmunkás végzettség
  • Munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatszellem és együttműködési készségek
  • Elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt
  • Önálló és precíz munkavégzés iránti elkötelezettség
  • Rugalmas hozzáállás
  • Megbízhatóság

Amit mi kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat – világszínvonalú termékekkel és kihívásokkal
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

Ha felkeltettük az érdeklődésed, FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD várjuk a geplakatoskaposvar@dologido.hrszoftver.hu email címre.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-22