Gépmester/gépbeállító

3+3 műszakos (nyomdai) gépmesteri munkakör Kecskeméten, stabil multinacionális vállalatnál

Svájci tulajdonban lévő, borítékgyártással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

                                                      Nyomdai gépkezelő, gépmester

                                                             (4 műszakos munkarend)

Főbb feladatok, munkák:

  • Nyomdaipari/ papírfeldolgozó gépek beállítása
  • Folyamatos gyártás a kapacitás maximális kihasználásával
  • Gyártás közben felmerülő hibák feltárása és elhárítása
  • Egyszerűbb karbantartási, javítási munkák elvégzése
  • Termék minőségének ellenőrzése a gyártási folyamat közben
  • Gyártáshoz tartozó dokumentációk naprakész vezetése

Amit kínálunk:

  •   Versenyképes bérezés
  •   Egy évre előre megtervezett munkarend
  •   Hosszú távú, stabil munkahely
  •   Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  •   Családias légkör

Amit kérünk:

  • Gépészeti alapismeretek
  • 4  műszakos munkarend vállalása (12 órás műszakok, 3 nap munka, 3 nap pihenő váltásban)
  • Gyártó gépek beállításában szerzett tapasztalat
  • Hajlandóság az új ismeretek elsajátítására
  • Önálló, produktív munkavégzés
  • Kecskeméti lakhely előny!

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-22