Gyakornok pénzügyi kontrolling területre

Címkék

Diákmunka

Feladatok:
  • Selejtezések nyomonkövetése
  • Havi, negyedéves, éves jelentések készítésében részvétel
  • Üzleti tervezésben való részvétel
  • Tárgyi eszközök rendelésének nyomonkövetése
Elvárások:
  • Folyamatban lévő gazdasági, pénzügyi tanulmányok
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol/német alapszintű nyelvismeret
  • Pénzügyi ismeretek
  • Középszintű excel ismeretek (Pl.: függvények ismerete)
  • Tanulási hajlandóság Csapatmunka
Amit kínálunk:
  • Betekintés a pénzügyi kontrolling feladatokba
  • Önálló feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munka
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató

Kategória:

Diákmunka

Jelentkezési határidő:

2020-07-05