Gyártástámogató - projekt felelős

Pozíció leírása

Gyártástámogató/Projekt felelős

Feladatok:

·        Új automata csőgyártó és lemezmegmunkáló gépek támogatása

·        Termék paraméterek és a gébbeállítási paraméterek közti összefüggések megértése

·        A gépbeállító kollégák támogatása és irányítása

·        Kapcsolattartás a német anyacég műszaki és projekt részlegével

·        Kapcsolattartás a német gép gyártókkal

·        Sorozatgyártásban az alapvető késztermék minőségi paraméterek figyelemmel követése, szükség esetén beavatkozás a folyamatba

·        Selejt arány nyomon követése és folyamatos csökkentése

·        a kalkulált gép rendelkezésre állási idejének nyomon követése és szükség esetén beavatkozás

Elvárásaink:

·        Felsőfokú műszaki végzettség (a középfokú végzettség nem kizáró ok)

·        Gyártás területen szerzett 3-5 éves tapasztalat

·        Önállóság és felelősségvállalás

·        Gyártásban dolgozó kollégák irányítása

·        Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban

 Előny:

·        Hidegalakításban szerzett tapasztalat (stancolás és hajlítás)

·        Autóipari tapasztalat

Amit nyújtunk:

·        Kiemelt javadalmazás (Br. 500.000Ft alapbér)

·        Műszakpótlék

·        Ingyenes szállás

·        Havi 2x ingyenes hazautazás

Munkavégzés helye – Veszprém megye, Tapolca

Kategória:

Mérnök

Jelentkezési határidő:

2019-05-15