Gyártósori anyagkezelő (Tatabánya)

A világ egyik gyártásban vezető szerepet betöltő gyártó partnerünkhöz azonnali kezdéssel GYÁRTÓSORI ANYAGKEZELŐ munkatársakat keresünk tatabányai munkavégzésre!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Biztosítja a tervezett gyártáshoz szükséges anyagokat, elvégzi a szükséges adminisztrációt és az előírt helyre és mennyiségben feltölti anyagot.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Előny: szakirányú végzettség, targoncavezetői tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Elérhető bér nettó 160.000-250.000Ft között
  • Cafeteria bruttó 27.440Ft/hó
  • Bónusz 15.000-25.000Ft/hó
  • Munkatárs ajánlási bónusz 60.000Ft
  • Ingyenes céges buszjárat Tatabányán belül, valamint Tata; Oroszlány; Kecskéd; Környe; Komárom; Szőny; Molaj; Almásfüzitő; Naszály, Komarno és Vértesszőlős városokból
  • Jól felszerelt szociális helységek, meleg- és hideg konyha, tiszta és rendezett munkakörnyezet

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés kezdete: minden héten hétfőn
  • Munkavégzés helye: Tatabánya
  • Műszakrend: 2 vagy 3 műszakos munkarendben 8 vagy 12 órás munkavégzés. Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.
  • A munkalehetőséghez szállást nem biztosítunk.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 771 7782 - munkanapokon 9:00-16:00 óra között

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-01