Gyártósori műszaki specialista

Pozíció leírása

"Büki partnercégünk részére keresünk

munkatársat.
Tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
Végzettség: Szakképzés
Feladatok:
  • A rábízott gépcsoport tulajdonosi szemléletű működtetése a termelési tervvel összhangban.
  • A felmerülő gép-, alkatrészhibák gyors és szakszerű elhárítása, dokumentálása. Aktív részvétel a hibák elemzésében.
  • Felmerülő gép-, géprészek folyamathibáinak elhárítása
  • A napi tevékenységhez tartozó adminisztrációs munka elvégzése. (SAP idő visszajelentések, ellenőrzési dokumentumok, műszakjelentés töltése)
  • A gyártósori műszaki specialista felügyelete alá tartozó területeken a rend fenntartása, a takarításra vonatkozó utasításban szereplő feladatok elvégzése.
  • Az üzemben a gyártósori műszaki specialista részére kiadott szerszámok folyamatos ellenőrzése érték és állagmegóvása.
  • Villamosipari szabványok betartása a munkavégzés során.
  • Az üzemeltetett gépcsoport fejlesztésének támogatása
  • Megelőző és üzemviteli karbantartási feladatok elvégzése a felettes által kijelölt területen és időben (adott napi beosztástól függően)

Kategória:

Gyártás/Termelés

Jelentkezési határidő:

2020-01-06