Gyártósori operátor (Kecskemét)

Vasúti és haszongépjármű alkatrészek gyártásával foglalkozó, világszerte elismert partnerünk számára keresünk megbízható GYÁRTÓSORI OPERÁTOR munkatársakat kecskeméti munkavégzésre azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Összeszerelési folyamatok végzése, tesztelés
  • Precíz kézi vagy gépi műveletek koordinálása
  • Egyszerű kalibráló és tesztelési eszközök alkalmazása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend és szombati munkavégzés vállalása
  • Előny: gyártósori/szerelési tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és 40% műszakpótlékkal
  • Próbaidő lejárta után 10%-os béremelés
  • Cafeteria
  • Teljesítménybónusz
  • Céges buszjárat: Fülöpjakab, Jakabszállás, Kunszállás, Városföld és Nagykőrös városokból
  • Munkaruházat
  • Tiszta, rendezett környezet; klimatizált helységek; saját öltözőszekrény
  • Támogatott étkezési lehetőség: napi menü 335Ft

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kecskemét
  • Műszakrend: 3 műszakos munkarendben hétfő és szombat között (05:35-13:45,13:35-21:45 és 21:35-5:45 óráig).
  • Szálláslehetőséget a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 505 0216 - munkanapokon 9:00-16:00 óra között

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-01