Gyógyszertechnológus

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében található multinacionális gyógyszeripari partnercégünk keresi felelősségteljes munkatársát, aki rendelkezik angol nyelvtudással és több éves releváns szakmai tapasztalattal.

Feladataid közé fog tartozni:

  •        Gyógyszerkészítmények összetételének, gyártástechnológiájának fejlesztése
  •        Gyógyszerek gyártásának adaptálása, fejlesztése, validálása
  •        A gyártáshoz szükséges GMP dokumentáció elkészítése, gyártási előiratok, protokollok elkészítése magyar és angol nyelven
  •        Váratlan események kivizsgálása
  •        Gyártási problémák megoldása

Amivel mindenképpen rendelkezned kell:

  • Gyógyszerész egyetemi végzettség vagy vegyész, vegyészmérnök mesterszintű egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, pontosság, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Együttműködési készség, jó kommunikáció

Előnynek számít:

  • Hasonló területen, gyógyszeripari környezetben szerzett tapasztalat

Amivel jutalmazzuk a tudásod:

  •        Multinacionális vállalat szakmai hátterének biztosítása
  •        Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  •        Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-09-23