Hegesztő (Csót)

Üzletberendezéseket gyártó csóti partnercégünk részére azonnali kezdéssel

HEGESZTŐ

munkatársakat keresünk!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Argon hegesztés
  • CO2 hegesztési feladatok ellátása
  • Minőségellenőrzés a vonatkozó utasítások alapján

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Szakmunkás végzettség, vagy hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Termelési, vagy gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal egy stabil és biztos munkahelyen
  • Bérezés: alapbér + műszakpótlékok + cafeteria
  • Cafeteria
  • A munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított környező településekről
  • Üzemanyag hozzájárulás
  • Munkaruha

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Munkarend: 2 műszakos munkarend 8 órában hétfőtől péntekig (6:00-14:00 és 14:00-22:00 óráig)
  • Munkavégzés helye: Csót
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 251 3353

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-08-01