HOSTESS munka lányoknak délutánonként. 1000 Ft/óra!

Pozíció leírása

13. KERÜLETBEN HOSTESS munka lányoknak. 1000 Ft/óra!

Munkatípus: hostess munka, rendezvényes munka

Feladat: Hostess feladatok rendezvényen és catering

Munkaidő: Folyamatos hosszútávú munka hétfőtől péntekig 16:00-21:00ig. Havi 4-5 alkalom. Min. követelmény nincs! Rugalmas, és minden megbeszélés kérdése!

Órabér: 1000 Ft/óra!

Helyszín: 13.kerület, Pap Károly utca

Megközelítés: 26-s, 32-s, 120-s BKV buszokkal, 1-s, 17-s villamossal

Ruhakikötés: Szép, igényes, elegáns ruházat

Nyelvtudás: -

Előny: Havi több nap ráérés, hasonló munka tapasztalat

Követelmények: Érvényes aktív nappalis diákigazolvány, ideiglenes diákigazolvány vagy (25 éves korig) passzív nappali tagozatos jogviszony

Elvárások: pontosság és precizitás, folyamatos ráérés

Korhatár: 18!

MUNKATAPASZTALAT: hasonló munka tapasztalat előny!

AMIT KÍNÁLUNK:

fiatal, lendületes csapat

kiváló munkahelyi légkör

versenyképes jövedelem

Barátságos és rugalmas környezet

Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

Jelentkezés: Jelentkezni e-mailen fényképes FRISS önéletrajzzal és pontos mobiltelefonszámmal. juhasz.tivadar@melodiak.hu

Az e-mailjeidet, telefonodat figyeld, mert rövidesen ott fogsz visszajelzést kapni tőlem a jelentkezésedre!

A MOBILSZÁMOD kérlek külön tüntesd fel az e-mailben 06201234567 formátumban.

A fentieken kívül az érvényes jelentkezéshez töltsd ki kérlek ezt a fél perces jelentkezési űrlapot is: http://goo.gl/forms/MikqLmhlou

Az e-mailed tárgya ez legyen: IPSOS

juhasz.tivadar@melodiak.hu

**Feltétel:**

- érvényes nappali tagozatos diákigazolvány

- megbízhatóság

- betöltött 18 éves életkor!

- pontosság

- precíz munka végzés

- legyél szorgalmas

Kategória:

Diákmunka

Jelentkezési határidő:

2024-11-28

Fizetés:

1000 Ft/óra